Nowa wersja handhelda w Kraju Kwitnącej Wiśni na sklepowych półkach wyląduje już 24 kwietnia. W kartonie z urządzeniem znajdziemy worek do noszenia PSP, który możemy sobie powiesić na szyi żeby być trendi. Oprócz niego za 23,800 jenów dostaniemy jeszcze smycz, Memory Stick, kabel do łączenia konsoli z telewizorem i ściereczkę do przecierania ekranu brązowej nowości.

Przy okazji japoński gigant zdradził, że dziewiętnastego marca na rynku zadebiutuje mikrofon USB, który przyda się osobom korzystającym z nowych możliwości PSP. Najciekawsza nowość do sklepów trafi jednak w tym samym dniu co opisywane przez nas urządzenie. Jest nią specjalny „stojak” do handhelda, który umożliwia ładowanie jego akumulatorków. W zestawie z kołyską (w oryginale gadżet nazwano „cradle”) znajdziemy także pilota. Leniwi gracze nie będą musieli wstawać z łóżek by korzystać z wszystkich możliwości swojego zabójczego zestawu TV, PS3, PSP. Stojak-kołyskę wyceniono na 4,800 jenów. Nie wiemy jeszcze kiedy akcesoria zobaczymy w Europie. Konsola prawdopodobnie nigdy nie pojawi się na Starym Kontynencie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Wiem co masz na myśli jabcook 🙂 On żeczywiście wygląda jak qpa :). Wygląda też jak toffi, czekolada mleczna, drewno jesion, kasztan czy orzech laskowy. Kolor bardzo mi się podoba.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here