Firma CCP, twórcy sieciowego tytułu EVE Online szukają osób na następujące stanowiska: producer, programmer, artist, animation director, tester and sound designer for creative game development. Zachowujemy tu pisownię oryginalną bo bez znajomości angielskiego nie ma nawet co marzyć o załapaniu się na jakąkolwiek z tych posad. Samych miejsc pracy jest całkiem sporo (ponad sto!). Nie sugerujcie się więc liczbą pojedynczą w naszym newsie. Dodatkową atrakcją i zachętą może tu być możliwość przeprowadzenia się do Atlanty, Georgii, Szanghaju lub Rejkjawiku. To właśnie tam trafią przyszli pracownicy firmy. Wierzymy w umiejętności naszych rodaków, których odsyłamy na stronę dającą możliwość wypełnienia aplikacji, która może się okazać najwspanialszą przygodą waszego życia. Znajdziecie ją pod tym adresem (http://ccpgames.com/jobs.aspx). Życzymy powodzenia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Producentów nie mamy. Designerów nie mamy. Game(!) Sound designerów nie mamy. Zostają nam programiści, ale też nie liczni, no i cała rzesza chcących być testerami, która nie wie jak być testerem. Ale fakt, najłatwiej to nim zostać.

  2. Ja nie mówie o „wanaby designer”, ale o ludziach z doświadczeniem i stażem. Uwierz mi, parę lat starałem się z tym pierwszym typem ludzi pracować – nie da się.

  3. Sensowni polscy programisci juz dawno sa za granica i zarabiaja na tym kupe kasy ;] A Ci ktorzy zostali w krakuje zapewne zrobili tak dlatego, ze prace juz maja ;] watpie, by na posade inna niz tester zglosilo sie jakos specjalnie duzo naszych rodakow ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here