Jest nim niejaki Bradster, który uwielbia grę World of Warcraft. Jak wielkie jest jego uwielbienie, by nie rzec miłość. Oceńcie sami. Człowiek ten gra w sieciowe dzieło Blizzard na jedenastu (!) komputerach na raz. Taka ilość pecetów umożliwia mu prowadzenie postaci z 36 kont! Bohater naszego newsa z rozbrajającą szczerością twierdzi, że na innych graczach nie można polegać. Dlatego też sam przeprowadza rajdy na miasta „Sojuszu”. Na własna rękę atakuje też najsilniejszych bossów w grze. Ile kosztuje go taka zabawa? Niestety Bradster nie zdradził ile wydał na swoje pecety. Opowiedział jednak o swoim hobby.

Płacę dokładnie 5711 dolarów rocznie za 36 kont użytkownika, które zasilam co sześć miesięcy. Nie jest źle kiedy weźmie się pod uwagę, że traktuję to jako hobby. Są na świecie bardziej kosztowne hobby niż World of Warcraft” – opowiada Bradster.

Imponujące „stanowisko dowodzenia” Bradstera możecie obejrzeć na miniaturce obok newsa. Bohater naszego newsa nie siedzi w fotelu ponieważ w tej chwili zbiera pieniądze na 36 kopii Wrath of the Lich King, które zamierza kupić w dniu premiery dodatku. Pasja to czy gość oszalał? Oceńcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Gościu ma ostro nie poukładame we łbie ;P. Ale z drugiej strony taki rajd na hordziaków. . Ciekawe jak on tym struje, 36 postaci na raz? 36 myszek i klawiatur :P.

  2. Soxol, to się nazywa NO-LIFE. Miałem jednego kumpla, oczywiście w mniejszym wydaniu, ale mało brakowało. Ocknął się, jak mu kobieta pokazała drzwi. . .

  3. Gość gra jednocześnie na 11 komputerach na raz, czyli prowadzi w tym samym czasie 11 postaci w grze. Jeżeli sam przeprowadza rajdy na boss’ów, to szkoda że nie przedstawiono jego zdjęcia, bo z moich obliczeń wynika, że posiada 22-oje oczu, tyleż uszu, oraz 220 palców u wszystkich posiadanych rąk. Sądzę , iż samym wyglądem może przestraszyć najcięższych bossów w WoW. 😉

  4. Ja bym poporosił o możliwość powiększania zdjęć w tym i innych artykułach, nie raz ciekawą fotkę dajecie, a nie można jej porządnie obejrzeć. . . No chyba, że jest taka opcja, a ja mam coś z przeglądarkami (sprawdzałem na trzech:} )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here