Niedawno pisaliśmy o inspiracjach twórców trzeciego Battlefielda i wydaje się, że nie są to czcze przechwałki – dostaniemy pełnokrwistą strzelaninę pokazującą ciężką dolę żołnierza. Poniżej możecie obejrzeć drugi epizod „Strefy sejsmicznej” z Battlefield 3. Pokazywaliśmy pierwszą część tego materiału w wersji oryginalnej, ale dla porządku wstawiamy go raz jeszcze w wersji polskiej. A epizod drugi to naprawdę intensywne doznania wojenne z paskudnym snajperem w roli głównej.

Na szczęście dzielni, amerykańscy chłopcy mają mocne kontrargumenty. Zresztą zobaczcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Oh no! zle wcisnalem w ankiecie, mialo byc NIE biedny snajper. Mam awersje do snajperow. A pod koniec miesiaca III odslona z serii promujacych BF3 trailerow. Wyglada co najmniej zachecajaco ;-). Byc moze to bedzie to http://www.youtube. com/watch?v=rwwtuON9oHQ tylko w ludzkiej jakosci.

  2. A może by tak gra o np Legii Cudzoziemskiej a nie non stop o baranach z nizin społecznych co to się zaciągnęły do amerykanskiej armiji i gromią pasterzy kóz?

    • A może by tak gra o np Legii Cudzoziemskiej a nie non stop o baranach z nizin społecznych co to się zaciągnęły do amerykanskiej armiji i gromią pasterzy kóz?

      W Chameryce nie ma Legii, wiec gry sa o bohaterskich marines ratujacych swiat przed muzulmanami i komunizmem. Musisz raz na zawsze sobie wbic do glowy, ze American way it’s the only way. Hamburger + Jeep z silnikiem 5l + dom 300m2 z dykty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here