O odświeżonej wersji Nintendo Wii plotkowaliśmy już kilka razy. I choć wielu fanów elektronicznej rozrywki na pewno sądzi, że taka konsola wkrótce pojawi się w sklepach, to zaprzecza im prezes Nintendo of America Reggie Fils-Aime. Twierdzi on, że jego firma wprowadza nowsze modele konsol dopiero wtedy, gdy nie potrafi ona zrobić wielu rzeczy, które zrobią chociażby konkurencyjne maszyny.

Wiecie, w Nintendo robimy rzeczy w taki sposób, że przejście na nową generację odbędzie się dopiero w chwili, gdy będą jakieś bardzo istotne rzeczy, których konsola nie potrafi zrobić. To oznacza, że dodanie tylko i wyłącznie wsparcia dla rozdzielczości HD nie będzie naszym następnym krokiem. Zrobimy coś więcej, będą dodatkowe możliwości. Znajdziemy w niej inne elementy, i przez wzgląd na to, jest to sprawa dalekiej przyszłości” – mówił Fils-Aime na łamach Kotaku, zapytany o nadejście Wii HD.

Wygląda więc na to, że wróżbici tacy jak Micheal Pachter jeszcze przez długi czas będą mieli o czym plotkować. Wielbiciele gier muszą tymczasem zadowolić się nowym Nintendo DSi LL/XL, który w Europie zadebiutuje na początku przyszłego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here