Serwis GamesIndustry Biz donosi, iż w przyszłym miesiącu a dokładnie rzecz biorąc dwunastego października, w europejskich sklepach pojawi się nowe Nintendo DS. W zasadzie nie jest to nowe urządzenie bo pokazano je w maju w Japonii. Srebrny handheld (Gloss Silver) miał być sprzedawany tylko i wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni. Wielkie N postanowiło jednak zarazić kolejnych graczy czymś, co można nazwać „nintendomanią”. Nie spodziewajcie się jednak szeroko zakrojonej kampanii reklamowej, promującej to urządzenie w naszym kraju. O Polsce zapomnieli zarówno rodzimi dystrybutorzy sprzętu jak i europejska centrala firmy i nie zanosi się na żadne zmiany w tej materii. Pozostaje nam importować konsolę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy te kolory, które są obecnie u nas dostępne stanieją. . bo dla wielu sklepów internetowych kolor ma znaczenie! i to jak najbardziej cenowe. . . x]

  2. O Polsce zapomnieli zarówno rodzimi dystrybutorzy sprzętu jak i europejska centrala firmy i nie zanosi się na żadne zmiany w tej materii.

    Dobrze powiedziane niestety :

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here