Film wyborczy z wystąpieniem Krzysztofa Kononowicza stał się ogromnym hitem w serwisie internetowym You Tube. Do południa 10 listopada film obejrzało grubo ponad milion osób. Równocześnie Kononowicz i jego klub wyborczy komitetu wyborczego Podlasie XXI Wieku stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce – zaledwie w jeden dzień!

Kononowicz potwierdza, że w Polsce polityką zajmować może się każdy. W wywiadzie dla lokalnych mediów, spytany o dotychczasowe zajęcia, unikał odpowiedzi, aż w końcu stwierdził, że w Urzędzie Miasta owszem, pracował, ale jako sprzątacz. Liczne wady wymowy i ogólne wrażenie estetyczne Kononowicza powodują, że stał się on pośmiewiskiem polskiego internetu.

Nagła popularność Krzysztofa Konowicza i komitetu Podlasie XXI Wieku może mieć jednak zaskakujący skutek – dotychczas nieistniejący w sondażach kandydat może zyskac na popularności. Do walki szykowali się Tadeusz Truskolaski z Platformy Obywatelskiej i Marek Kozłowski z PiS. Być może jednak swojskość Kononowicza spowoduje, że to on zostanie nowym prezydentem miasta – wyborcy mają jeszcze jeden dzień na namyślenie się.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

22 KOMENTARZE

  1. Wzruszyło mnie jak mówił o swoim ojcu. Wujka podobnie zasłużonego i też nie żyje. Ma dobre intencje, ale w połączeniu ze swoim ubiorem, kwalifikacjami i sposobem mowy wygląda to komicznie. Tak więc mieszane uczucia mam

  2. Ja na niego glosuje!!!Krzysztof Kononowicz – brudny Harry z Białegostoku”to było sie zdało sie” „ni będzie łachmactwa” „żeby nie było złodziejstwa, żeby nie było niczego”

  3. A ja uważam, iż na tle większości naszych rodzimych polityków, których to półgodzinne wypowiedzi zawierają treści na jakieś 10 sekund, wypada całkiem nieźle.

  4. Koleś ma dobre intencje. Ot prosty chłop. Którego zranił internet 😉 Bo jak inaczej nazwać tysiące prześmiewczych wzroków? Nie powinien był się pchać w to łajno. Żal mi go. I przynajmniej nie przeklina jak popieprzony, jak ten cygan. . .

  5. absolutnie okrutne – najlepsze jak mówi, że zrobi „żeby nie było niczego” :)Przerazajace jest to, że przecież aby wystartować trzeba chyba zebrać ileś tam podpisów. Więc ktoś musiał go poprzeć. . . i dać mu swój podpis. Sweter szałowy :)Przypuszczam, że na fali popularności pana Kononowicza wzrośnie ich sprzedaż 🙂

  6. Gościu naprawdę przyjemny i widać, że jeszcze nie skażony polską polityką. Szczerze to jemu chyba najbardziej bym uwierzył, ale z racji tego, nie ma on szans na wygraną. Z drugiej strony to już obowiązuje cisza wyborcza, więc redakcjo uważajcie 😛

  7. Gość rozwiązał odwieczny problem „nie ma na kogo głosować”, gdybym mógł, to dostałby mój głos, mimo, że jest jaki jest i nie powinien sprawować władzy. A cisza wyborcza odnosi się do agitacji i publikowania nowych materiałów promocyjnych, więc spokojnie.

  8. Może nie jest mistrzem elokewncji ale uczciwością bije od niego na kilometr. Prosty człowiek ale bardzo szczery. Z wieloma politycznymi złotoustymi oszustami i złodziejami jest w stanie wygrać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here