Lodówka wolnostojąca – designerska ozdoba twojej kuchni

0
1990

Na rynku urządzeń AGD coraz popularniejsze stają się lodówki do zabudowy. Czy mają one jednak szansę wyprzeć chłodziarki wolnostojące? Z pewnością nie, bowiem ich producenci przeganiają się w tworzeniu coraz oryginalniejszych i funkcjonalniejszych lodówek wolnostojących. Są one nie tylko niezbędnym sprzętem w każdej kuchni, ale również wspaniałą ozdobą, grającą pierwsze skrzypce w wystroju tego pomieszczenia.

Oryginalna ozdoba każdej kuchni

Być może dwadzieścia lat temu wybór lodówek ograniczał się do białych prostopadłościanów, a modele różnych firm niemal się od siebie nie różniły. Dziś jest jednak zupełnie inaczej. Zakup lodówki nie kończy się na wybraniu jej funkcji, klasy efektywności energetycznej, czy wymiarów. To również kwestia wyboru designerskiego urządzenia, które będzie zwracało uwagę każdego, kto odwiedzi twoje mieszkanie.  Do wyboru masz chłodziarki białe, srebrne, czarne, niebieskie, zielone, pomarańczowe – z pewnością znajdziesz model odpowiadający twoim marzeniom i potrzebom. Zajrzyj na http://www.liebherr.aged.com.pl/, gdzie znajdziesz szeroki wybór lodówek w przeróżnych wariantach kolorystycznych.

Wolnostojąca czy do zabudowy?

Lodówka do zabudowy jest często wyborem koniecznym w mniejszych, a także otwartych kuchniach. Dzięki temu, że jest ukryta pod płytą, stanowi jedną, spójną całość z resztą zabudowy. Choć jest to rozwiązanie bardzo efektowne, ma też swoje minusy, które tym samym wysuwają lodówkę wolnostojącą na prowadzenie. Otóż lodówka do zabudowy kryje w sobie dużo mniej przestrzeni do przechowywania niż jej rywalka. Zwykle jest płytsza, dlatego nie pomieści tyle, co chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca. Może to stanowić problem dla większych rodzin, dlatego przed podjęciem decyzji lepiej dwa razy się zastanowić.

Duża mobilność i swoboda aranżacji

Kiedy zapragniesz zmienić wystrój swojej kuchni i chcesz, by lodówka zmieniła swoje położenie, posiadając chłodziarkę wolnostojącą nie będzie z tym problemu. W każdej chwili możesz przestawić ją w inne miejsce, dzięki czemu odmienisz swoją kuchnię i tchniesz w nią nowe życie. Spraw, by lodówka stała się centralnym punktem w twojej kuchni.

Z firmą Liebherr dobierzesz wymarzony model lodówki wolnostojącej, który dopełni przestrzeń kuchni i idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Zajrzyj na http://www.liebherr.aged.com.pl/produkty/urzadzenia-domowe/, by poznać najciekawsze modele dostępne na rynku. To nie tylko urządzenia designerskie, ale również wysoce energooszczędne. Gwarantujemy, że spełnią oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej osoby.

[Głosów:4    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here