Wybaczcie złośliwostkę… w końcu Michał Milowicz nie wypadł w Crysis 2 jakoś tragicznie. Tę łatkę należy przypiąć irytującemu DJ/owi radiowemu w którego wcielił się „Fisz”. No, ale zajmijmy się panem Piotrem Machalicą, który w poniższym materiale wideo zdradza kulisy pracy nad dubbingiem do C2. Graliście już w Crysis 2? Podobał wam się A.M? Nasz redakcyjny Kot ocenił grę bardzo wysoko, ale do polonizacji miał pewne zastrzeżenia.

Oglądajcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Hmmmm. . . Nie wiem mam mieszane uczucia. Jakoś nie moglem go zrozumieć, cały czas coś mamrocze pod nosem. W samego crysisa 2 jeszcze nie grałem dzisiaj ma przyjść. P. S Witam wszystkich.

  2. Wyglądał albo na pijanego albo na przemęczonego. Dziwne to video, wygląda jak by się męczył mówiąc o tym, a brak dokładnej wiedzy o postaci,w którą się wciela i z kim walczy jakoś nie napawa optymizmem. Mogli to wyciąć i nagrać jeszcze raz, a tak mamy kolejne video, w którym osoba starsza wiekiem albo nieznająca do końca branży i tematu stara się na siłę reklamować produkt, który tym razem broni się sam. Przynajmniej ja mam takie odczucia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here