W sieci pojawia się coraz więcej nowych klipów z gry Mafia 2. Tym razem przygotowaliśmy materiał filmowy dla graczy, których maszyny obsługują system zarządzający fizyką nazwany PhysX. W trwającym dwie minuty pliku wideo usłyszymy przedstawiciela firmy 2K Games, który opowiada o możliwościach tej technologii. Pomiędzy fragmentami gameplayu usłyszymy kilka słów na temat możliwości wpływania na świat gry. Dowiadujemy się między innymi, że wielbiciele elektronicznej rozrywki mogą przestrzelić opony w dowolnym aucie, niszczyć obiekty zbudowane ze szkła czy wsłuchiwać się w brzęk łusek upadających na beton. Człowiek z firmy 2K Games zaznacza też, że w grze znajdzie się rewelacyjny system zarządzający miękkimi materiałami. Chcecie zobaczyć jak to wszystko wygląda w akcji? Jeśli tak, to już teraz uruchomcie klip umieszczony pod treścią tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Świetnie, jednak jaki to ma wpływ na samą grę? Czy to tylko kolejny wodotrysk, który obetnie połowę fps?Ja poproszę rewelacyjny system zderzeń samochodów, dzięki czemu będą one mogły pękać na kawałki, odrywać części blachy, giąć, etc. Następnie system niszczenia otoczenia ala BF:BC2. I na koniec możliwość użycia siły przeciwników przeciwko im samym. Takiego chcę PhysX, a nie popierdółki w stylu łusek, bo to moim zdaniem ŻENADA.

  2. Oczywiscie wszystkie te efekty mozna uzyskac bez PhysX, no ale co tam, trzeba jakos trzepac kase 😛 Z drugiej strony oznacza to, ze na konsolach nie bedzie zadnego z tych efektow? 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here