Tydzień temu przedstawiliśmy Wam „zwiastun zwiastuna CGI”, a więc fragmenty najnowszego trailera Mass Effect 2. Materiał jest dostępny w ramach usługi Xbox Live, ale wszystkim zniecierpliwionym oferujemy możliwość jego obejrzenia poniżej. A jest na co popatrzeć, zaręczamy:

Przypominamy także o naszych dwóch tekstach o ME2 – relacji z pokazu oraz wywiadzie z producentem gry, Adrienem Cho.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie RE WE LA CJA! Czyżby w styczniu miała się pojawić gra, która stanie się moim osobistym GOTY? Na to liczę. Płakać mi się tylko chce kiedy myślę o tym, że Elektronicy mogą mnie zmusić do grania w polską wersję językową tego tytułu. . . cóż, nie pierwszy i nie ostatni raz trzeba będzie w takim wypadku ściągać ją z „zagramanicy”.

  2. Przejść po raz trzeci raczej 😉 – dobić do lvl. 60, acziki jeszcze jakieś zgarnąć i czekać na premierę drugiej części. Przy okazji pytanie – kupił ktoś DLC do oryginalnego ME? Warto wydawać MS Points?

  3. Ja już do 60 levelu dobiłem trzy razy. Ogólnie moje statystyki to 5 pełnych kampanii i jedna niedokończona. A ten trailer to poezja sama w sobie. Akcje jakie on zapowiada to będzie trzęsienie ziemi w światgku growym. A przynamniej w światku RPG. Oby ME2 okazał się GOTY.

  4. A ja ME pierwszy raz przeszedłem. . . w październiku tego roku ;} Wiem, wiem, grzech gracza, no ale przynajmniej się przekonałem do tego tytułu. Nie mogę się doczekać ME2, trailer maksymalny.

  5. Trailer pierwsza klasa! Chciałbym żeby kolejna generacja konsol była już w stanie wygenerować gry na takim poziomie graficznym jak ten film. Wiem, wiem, zamiast cieszyć się grą, to wymyślam:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here