Zacznijmy od potwierdzonej informacji. Wydawnictwo Dorling Kindersley podpisało umowę z gigantem z Redmond na mocy której do sklepów trafi oficjalna encyklopedia uniwersum Halo. Na 352 stronach książki znajdziemy informacje dotyczące broni, pojazdów, postaci i sprzętu, który pojawiał się we wszystkich grach z serii (w tym Halo 3: ODST). Zainteresowani tą pozycją powinni zajrzeć do dobrej księgarni w listopadzie tego roku. Na ten miesiąc wyznaczono oficjalną premierę encyklopedii. Być może zobaczymy ją nawet w Polsce. Jej wydawca obiecuje, że zostanie wydana w wielu krajach i językach. Szykuje się więc „must have” dla największych fanów serii stworzonej przez studio Bungie.

Niepotwierdzone informacje dotyczą natomiast nowej pozycji z serii Halo, która miałaby zostać wydana na telefonach komórkowych. Amerykańska firma opublikowała ogłoszenie, z którego wynika, że zdolne osoby mają szansę znaleźć w niej zatrudnienie. Wystarczy znać się na projektowaniu gier i usług sieciowych i potrafić połączyć możliwości konsol, Internetu i telefonów komórkowych, by stworzyć wciągający świat Halo, który będzie podążał za jego fanami. Do ogłoszenia dodano też wzmiankę na temat tego, że zatrudniono osoba będzie pracowała z zespołem odpowiadającym za Xbox Live i jego kluczowe elementy.

Przyznamy szczerze, że nie mamy zielonego pojęcia co takiego szykuje dla nas amerykański gigant. Na tworzeniu gier też się nie znamy, więc firma raczej nas nie zatrudni. Musimy więc czekać na jakieś oficjalne zapowiedzi albo na Wikingów, którzy potrafią rozgryźć tę „zagadkę”. Swoje pomysły możecie oczywiście opisać pod treścią naszego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here