Sporo dzisiaj piszemy o amerykańskiej korporacji, ale też bardzo dużo dzieje się w świecie Microsoftu. Dziś firma zapowiedziała wprowadzenie na europejski rynek nowego zestawu najwyraźniej będącego odpowiedzią na działanie Sony, które wyprzedawało pady Sixaxis z dołączonymi do nich grami. W promocyjnym pudełku Microsoftu (Wireless Entertainment Pack) znajdziemy bezprzewodowego pada, pilota do DVD oraz dwie gry – Gears of War oraz Project Gotham Racing 4. Całość oferowana będzie w bardzo przyzwoitej cenie 60€. Niestety w chwili obecnej nie wiemy nic na temat oficjalnej premiery zestawu w Polsce. Za chwilę spróbujemy się dowiedzieć czegoś na jego temat w rodzimym oddziale giganta z Redmond. Nawet jeśli nie zobaczymy go nad Wisłą, to niegłupim pomysłem będzie zamówienie go w Internecie. Za taką cenę u nas można kupić jedną nową grę na 360tkę. Warto więc wydać tyle samo pieniędzy na coś więcej niż li tylko jeden tytuł.

Jeśli nie jesteście pewni czy chcecie do swojej kolekcji dołączyć gry dołożone do zestawu, to odsyłamy was do naszych recenzji obu tytułów. Sprawdźcie co na ich temat myśli Valhalla.

Recenzja – Project Gotham Racing 4
Recenzja – Gears of War

Aktualizacja: Polski oddział Microsoftu odpowiedział na nasze pytanie. Dowiedzieliśmy się, że zestaw ten trafi do kilku krajów. Niestety nie będzie wśród nich Polski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here