Trochę się zapędziliśmy z tym wydawaniem. Za chwilę jeszcze będziemy narzekali. Najpierw podajemy fakty.
Dzięki nowemu porozumieniu, którego wartość oszacowano na 500 milionów dolarów użytkownicy Xboxa 360 uzyskają dostęp do materiałów MTV, BET i Paramount Pictures. Sama umowa została podpisana na pięć lat. Bogatszy o kilkadziesiąt (kilkaset?) milionów dolarów Viacom umieści reklamy software’owego giganta w swoich programach, kanałach (filmach?). Dla nas może to oznaczać, że już wkrótce Video Marketplace wzbogaci się o nowe filmy i programy pokroju Odpicuj moją brykę, Jackass czy co tam teraz „leci” w MTV. Tych rzecz jasna raczej nie obejrzymy. Video Marketplace dotarł do Europy, ale skorzystają z niego tylko ci, którzy zarabiają więcej niż my. Pisaliśmy o tym pod koniec listopada.

Strasznie nas cieszy, że na koncie Microsoftu znalazło się 500 milionów dolarów na tego typu umowę. Szkoda, że na prace nad polską wersją Xbox Live firma wydaje około 5$ miesięcznie. W takim tempie usługa może pojawić się w naszym kraju równo z premierą nowej generacji konsol. Dziękujemy Microsoft.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. A niby czemu mieliby się Nami przejmować? Pewnie spory % zbanowanych konsol pochodzi z Polski. Poza tym generujemy takie dochody ze sprzedaży gier, że ho ho! i

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here