Metal Gear Solid 4 miał być jednym z największych hitów dostępnych na Playstation 3. Konami rzeczywiście wydało niesamowitą produkcję, a wielbiciele elektronicznej rozrywki w dniu premiery rzucili się do sklepów, by kupić swoją kopię najnowszych przygód Solidnego Węża. Dziś dowiedzieliśmy się ile dokładnie osób zainwestowało w ostatnią odsłonę serii.

Firma Konami zdradziła, że na całym świecie sprzedało się już 4,33 mln. egzemplarzy Metal Gear Solid 4. Wynik jest zatem rewelacyjny. Martwić może jednak stosunkowo niewielka popularność sieciowej wersji gry. Niedawno donosiliśmy, że w Metal Gear Online gra mniej więcej milion osób. Słaby to wynik kiedy porównamy go z całkowitą sprzedażą MGS4. Mimo to ręce same składają nam się do braw. Konami możemy tylko pogratulować i już chyba raz na zawsze włożyć między bajki nowiny o ukazaniu się gry na Xboxie 360.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Każdy posiadacz PLAYSTATION 3 powinien mieć w swej biblioteczce ten wspaniały tytuł. To chyba najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Oczywiście gusta są specyficzne, jednak każdy znajdzie w tej produkcji coś dla siebie. Szczerze mówiąc, sądziłem, że sprzedaż na dziś dzień waha się w okolicach 1mln – 1,5mln. Bardzo miła niespodzianka 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here