Okazja ku temu jest znakomita. Na usłudze sieciowej Sony właśnie pojawiła się wersja demonstracyjna najnowszych przygód Węża. Obok dema Alone in the Dark jest ona bodaj najważniejszą nowością tego tygodnia.

Zerknijmy jednak co jeszcze przygotowała dla nas japońska firma. Jak zawsze czekają na nas dodatki do Guitar Hero i Rock Band. Jest ich w sumie trzynaście. Warto na nie zerknąć jeśli posiadacie któryś z tych tytułów ponieważ niektóre dodatki możemy pobrać za darmo. Inne produkcje również doczekały się premiery mikrododatków. Wśród nowości znajdziemy kostiumy dla bohatera gry Dead Space (jeden za darmo), ubranka dla ludków z LittleBigPlanet (i tu znajdziemy darmowe stroje) oraz dodatki do Tom Clancy’s EndWar i Naruto: Ultimate Ninja Storm.

Jeśli wciąż wam mało nowości, to możecie spojrzeć na dwie gry znane z PSone. Są to Theme Park i Spin Jam. I już na zakończenie dodamy jeszcze, że czekają na nas także materiały filmowe z Need for Speed Undercover, Bayonetta, Bioshock, Pure, Tomb Raider Underworld i klip promujący PSP 3000. Trzy ostatnie nowości to temat z Bioshock oraz tapety z Soul Calibur IV.

Cóż jeszcze możemy dodać. Tym razem Sony przygotowało naprawdę solidną aktualizację. Włączajcie swoje Playstation 3, ściągnijcie co się da i grajcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. A ja cały czas się dziwię, co z demem LBP. Sony wciska kasę w promocję, robi co się da, a głupiego dema nie chcą wydać. Sama beta dla wybranych to za mało.

  2. ringod – popieram co mówisz, sam miałem kupić ludziki z małej planety ale nie chciałem się zawieźć tak jak na Assassins Creedzie. Gry na PS3 kasa nie mała i chce wiedzieć czy jak już coś kupie czy będzie naprawdę takie jak zapowiadano. Więc i z LBP czekam aż pojawią się recenzję prezentujące mnogość opcji jaka jest dostępna i czy gra się nie znudzi po 2 dniach grania. Jestem ciekaw ile opcji (akcji) ma taki sackboy czy potrafi on coś więcej oprócz skakania i łapania? Chciałbym wiedzieć czy gra nie staje się monotonna po chwili grania. Jak ktoś ma tę pozycję niech napisze coś o grywalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here