Polacy jak zwykle w przypadku Xbox Live będą na nią musieli się dostać tylnymi drzwiami. Przygotujcie więc wirtualne wąsy i brodę. Znów będziemy udawać chociażby mieszkańców Wielkiej Brytanii. Microsoft aż tak bardzo nas nie kocha żeby uruchomić Xbox Live PL.

Tymczasem to między innymi nas firma pragnie zaprosić na Xtival 07. To sieciowa impreza, która rozpocznie się 23 listopada a zakończy trzy dni później. W trakcie tego wydarzenia wszystkie konta użytkowników za darmo zostaną ozłocone. Oznacza to, że wypróbujemy wszystkich możliwości usługi sieciowej firmy z Redmond. A tych oprócz grania ma być całe mnóstwo. Microsoft zapowiada konkursy, pliki do pobrania, oferowane na zasadach wyłączności i moc innych atrakcji. Więcej na temat Xtival 07 napiszemy w niedalekiej przyszłości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Może to dlatego że w USA większość ludzi uważa że Polska to kraj afrykański albo azjatycki i dlatego o nas zapominają. . . A tak poważnie to śmieszne jest że oddział MS prowadzi kompanię reklamową gier takich jak Halo3 w polsce a nie są w stanie zrobić usługi sieciowej. No i wynika z tego że tylko w singla można pograć. Takie traktowanie można wybaczyć w dniu premiery ale lata mijają a MS nie podał nawet konkretnej daty premiery. I wszystko w imię zasady że europa jest najważniejsza? i dlatego że jesteśmy najważniejsi ceny konsol w europie są najwyższe. I premiery europejskie nowych technologi są dużo puźniej. To może takie rozumowanie opiera się na tezie ostatni będą pierwszymi. PS wiem że Polska nie jest super rynkiem i kokosów u nas nikt raczej nie zbije ale skoro sprzedają u nas konsole to napewno nie dopłacają do tego i powinni zadbać o wszystko.

  2. Być może M$ uważa, że Polska to kraj gdzie mały odsetek mieszkańców kupi abnonament na Xbox Live i nie opłaca się polonizować tejże usługi. Sam nie wiem 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here