Najpierw musieliśmy dość długo czekać na jakiekolwiek wieści na temat Xboxa 360 Elite w Europie. Teraz gigant z Redmond nie może zająć oficjalnego stanowiska w sprawie jej ceny. Nie przepadamy za tego typu zabawą. Winę za ten stan rzeczy ponosić ma europejska centrala Microsoftu, która poprosiła o czas na przygotowanie się do…no właśnie nie za bardzo wiemy do czego.

Od dnia premiery Elite w Stanach Zjednoczonych upłynęło już sporo wody w Wiśle. Centrala firmy w Europie nie wiedziała, że i do nas dotrze to urządzenie? Nie możemy jakoś zrozumieć tego zamieszania. Jedyne informacje w tym temacie jakie posiadamy pochodzą z ust Steve'a McGiil'a szefa działu maretingu w Microsoft UK. Powiedział on: „Jeśli porównamy ją (europejską cenę Elite'a przyp. red.) do różnicy w cenie między Xboxem 360 Elite a wersją Premium w Stanach Zjednoczonych to będziemy już blisko tego, co zobaczymy u nas”.

W Ameryce Północnej Elite kosztuje 479 dolarów. Wychodzi niecałe 1500 złotych czyli znając życie w Polsce w super promocji doczekamy się konsoli za 1999 złotych. Microsoft dołóżcie jeszcze jakąś grę w bundle packu. Z całą pewnością już ten krok wystarczy żebyśmy czuli się wyjątkowo w skali świata. Dobrze wiedzieć, że gigant z Redmond o nas dba.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here