Nienajlepsze wieści dochodzą nas ze świata Midway już od dłuższego czasu. Zaledwie kilka dni temu donosiliśmy, że kontrolny pakiet akcji firmy został kupiony za trochę mniej niż zarabiamy w ciągu miesiąca – 100 tys. $. Manewr ten pomógł wydawcy jedynie w niewielkim stopniu. W piątek magazyn Variety doniósł, że firma ma pięćdziesiąt dni na zebranie 150 milionów dolarów na spłacenie swoich długów. Jeśli tego nie zrobi, to najzwyczajniej w świecie zbankrutuje. Z oficjalnych wieści wynika, że do tej pory udało się zebrać dopiero 10 milionów. Jeśli więc zależy wam na jej losie, to już dziś kupcie jedną, dwie albo i trzy gry wydane przez Midway. W międzyczasie zatrudnieni przez wydawcę eksperci będą próbowali wyprowadzić go z pola minowego, na które wszedł. Życzymy im i firmie szczęścia licząc na to, że dobrze znana marka nie zniknie z rynku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Musieli sie niezle postarac, zeby zrobic taki dlug. Nawet w branzy gier komputerowych jest to bardzo pokazna suma. Ale zaloze sie, ze zarzad nie zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci za niegospodarnosc. . .

  2. Niech padnie, nikt po tej firmie płakać nie będzie, to nie Black Isle. Od paru ładnych lat wydaja takie „crapy” ze głowa mała. Nowy MK to już w ogóle porażka, mi wystarczyło ze zobaczyłem wszystkie fatale na youtube, odechciało mi się grac. A jak padnie to może „franchise” Mk zostanie np podkupiony przez sege albo namco, oni przynajmniej wiedza jak się robi bijatyki.

  3. Niech padnie, nikt po tej firmie płakać nie będzie

    Może dla Ciebie to firma wydająca tylko crapy, dla mnie to legenda w świecie gier video, która po prostu nie odnalazła się w tej generacji. Oby wydali jeszcze wiele świetnych, tak dobrych jak ich klasyki z pod złotej ery, czekam niecierpliwie. . . .

  4. Hehe oni nie myślą wypuścili mortala na xbox-a 360 to koniec ale gdyby wypuścili na PC czyż by nie zwiększyły się zyski w parę tygodni by sporo na tym zarobili ale woleli się poddać nie walczyć do końca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here