W wyniku podpisanej umowy, Cyberview Technology, autorzy programów obsługujących największe kasyna internetowe, będą mieli prawo do używania grafik i dźwiękow z bijącej rekordy popularności gry Heroes of Might & Magic V.

Według Cyberview Technology jest to pierwszy krok w stronę pokolenia wychowanego na grach komputerowych, którzy coraz częściej stają się bywalcami kasyn i coraz częściej grają na zakładach sportowych. Wykorzystując znane im postacie firma chce przyciągnąć do swoich produktów rzesze nowych graczy.

Jean-Marie Gatto, współzałożyciel Cyberview Technology, powiedział, że „ta umowa jest częścią naszej globalnej strategii mającej na celu dostarczenie najlepszych gier dla operatorów i graczy, którzy według nas nie mieli do tej pory optymalnego wyboru na tym rynku rozrywki. (…) Wspólnie z Ubisoftem nie możemy doczekać się realizacji tych innowacyjnych pomysłów w świecie gier i zakładów online.”

Żadna z firm nie zdradziła w jaki dokładnie sposób wykorzystane będą materiały z „Heroes’ów”, ale pewnie możemy spodziewać się, że niedługo zamiast trzech bananów w jednorękim bandycie, czekać będziemy aż wypadną trzy smoki. Pytanie tylko czy wypłaty będą w złocie?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here