[INFORMACJA PRASOWA] Techland, producent „Xpand Rally Xtreme” zaprasza do zapoznania się z najnowszym trailerem gry. W półtoraminutowym filmie zobaczysz to, co fajni rajdów samochodowych kochają najbardziej. Prędkość, niebezpieczne manewry, dokładne odwzorowanie trudnych technicznie tras z niezliczoną ilością dziur, kolein, uskoków i hop. Zobacz jak ekstremalne wyzwanie czeka kierowcę i jego samochód, gdy każde z kół co chwilę traci kontakt z nawierzchnią. Podziwiaj trasy wzorowane między innymi na najtrudniejszych odcinkach rajdów Monte Carlo, górzystej Korsyki czy też wąskich leśnych dróg Wielkiej Brytanii.

Oglądnij trailer „Xpand Rally Xtreme”, poczuj klimat i doświadcz emocji jakie towarzyszą prawdziwym kierowcom rajdowym. Pamiętaj, że w tym sporcie mały błąd może mieć tragiczne konsekwencje.

Link: Trailer Xpand Rally Xtreme

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. oficjalnie poinformował o oficjalnym trailerze? Nieładne powtórzenie 😛 A co do Xpand Rally to fajna gierka, ale nie mam kompa na takie gry ;/

  2. Gra zapowiada się całkiem nieźle, jednak nie spodziewam się sukcesu na rynku światowym, bo po prostu Techland nie ma pieniędzy na licencję.

  3. <witcher> Nic nie szkodzi ważne aby gra była dynamiczna i grywalna. No cóż o licencję trudno, ale pożyjemy zobaczymy może w niedalekiej przyszłości i Techland będzie na to stać. Jak na razie Xpand ma u mnie dużego plusa bo to fajna przyjemna gierka jest :D.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here