Na ogół nie zamieszczamy materiałów prasowych, ale tym razem jest okazja. Electronic Arts chwali się, że w Polsce sprzedało się już milion gier ze znanej i lubianej serii Need for Speed. Globalnie NfS trafił jużdo 100 milionów graczy, a więc mamy tym wyniku niepośledni udział. Poniżej możecie sobie przeczytać notkę prasową EA, a pod nią wywiad z Igą Wyrwał przeprowadzony swego czasu przez Valhallę. Ciekawe ile pudełek z pierwszym Shiftem sprzedało się dzięki Idze – ambasadorce marki?

Najważniejsze jest jednak to, że z okazji miliona w ten weekend w eastore.pl gry z serii Need for Speed staniały o 40 procent.

Need for Speed to jedna z najpopularniejszych i najdłużej wydawanych serii gier w historii branży rozrywkowej. Kolejne odsłony cyklu, w tym pozycje tak kultowe, jak Hot Pursuit, Porsche, Underground, Most Wanted, czy SHIFT, biły rekordy popularności na całym świecie, przekraczając liczbę stu milionów sprzedanych egzemplarzy. Warto nadmienić, iż gry z serii Need for Speed gościły na wszystkich najważniejszych platformach swoich czasów, pozwalając uczestniczyć w wirtualnych wyścigach zarówno posiadaczom komputerów osobistych, jak również konsol poprzednich oraz obecnej generacji. 

Również w Polsce seria Need for Speed poszczycić może się bardzo dużym zainteresowaniem oraz oddaną grupą wiernych fanów. Najlepszym dowodem olbrzymiej i niesłabnącej popularności w naszym kraju jest liczba miliona sprzedanych egzemplarzy gier firmowanych logo NFS, wydanych przez Electronic Arts Polska.

 

Z tej okazji, jako polski oddział firmy Electronic Arts, w imieniu swoim oraz twórców wszystkich gier z serii Need for Speed, pragniemy serdecznie podziękować fanom za wsparcie i nieocenioną pomoc w rozwoju i popularyzacji marki NFS w naszym kraju. Bez Was nie bylibyśmy w stanie tego dokonać!

 

Co czeka entuzjastów serii Need for Speed oraz miłośników wirtualnych wyścigów w najlepszym wydaniu w najbliższej przyszłości? SHIFT 2 Unleashed, będący najbardziej realistyczną grą wyścigową wszech czasów, zadebiutuje na rynku już 1 kwietnia i z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym zwolennikom symulacji. Kilka słów o nowej produkcji studia Slightly Mad oraz na temat fanów NFS z Polski ma natomiast do powiedzenia sam Keith Munro, wicedyrektor międzynarodowego marketingu w Electronic Arts.

 

– Need for Speed to największa na świecie seria gier wyścigowych, posiadająca liczne grono oddanych fanów. Pragnę podziękować wszystkim fanom z Polski za pomoc w osiągnięciu tak wspaniałego wyniku. Nadchodząca gra SHIFT 2 Unleashed pozwoli Wam zasiąść za kierownicą najszybszych samochodów i poczuć się prawdziwym kierowcą wyścigowym, jak jeszcze nigdy dotąd.

 

Raz jeszcze dziękujemy za wszystkie kilometry pokonane na wirtualnych trasach w grach Need for Speed – zostańcie z nami!

I jak tu nie kochać prasówek?

Valhalla.pl: Wywiad z Igą Wyrwał from Valhalla.pl on Vimeo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  • Dżizus Krajst, zainwestujcie w jakiś porządny mikrofon D: Albo w drugi przynajmniej. Albo podawaj go rozmówcy.

   To tam był jakiś mikrofon?

 1. To było rok temu, wywiad prowadzony przez Katmaya (bo to chyba on. . . [?] :D), więc forma „zainwestujcie” przynajmniej nieodpowiednia ;D

  • To było rok temu, wywiad prowadzony przez Katmaya (bo to chyba on. . . [?] :D), więc forma „zainwestujcie” przynajmniej nieodpowiednia ;D

   Faktycznie. Nie widziałem wcześniej tego nagrania a jakoś umknął mi ten fragment „wywiad przeprowadzony swego czasu”. Czytałem dosyć pobieżnie, bo skupiłem się na filmiku :p

 2. Ale czemu dopiero teraz to oglądamy?Serię NFS lubię, choć miała spore upadkiłoł w sklepie EA NFS Pro Street kosztuję 23 zeta. Żal nie kupić!

 3. oł w sklepie EA NFS Pro Street kosztuję 23 zeta. Żal nie kupić!

  Serio? Bo ja o tej części słyszałem hmm. . . nienajlepsze opinie. Raczej jej nie kupię (mimo wszystko).

  • Czemu w tym newsie po załadowaniu zmienia sie na chwilę czcionka? Cos zmieniacie panowie?

   Coś Ci się chyba /wybaczcie określenia/ spieprzyło. Mi się to również czasami zdarza (nie tylko na V).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here