[INFORMACJA PRASOWA]Polskie Uniwersum Total War, kontynuując chwalebną tradycję lat ubiegłych, ogłasza niniejszym sieciowe Mistrzostwa Polski Medieval II: Total War w grach 1 na 1. Turniej, rozgrywany w oparciu o zasadniczo podobne reguły, jak to miało miejsce w przypadku analogicznych rozgrywek w MTW I, RTW i BI, rozpocznie się wraz z przyjęciem zgłoszeń pierwszych sześćdziesięciu chętnych.

Mistrzostwa będą rozgrywane na najnowszej wersji MTW II (z zainstalowanym patchem 1.1). Podstawowym warunkiem wzięcia udziału w turnieju jest, rzecz oczywista, posiadanie oryginalnej wersji gry.

Do startu zapraszamy wszystkich graczy, którzy próbują swych sił w sieciowych bojach: zarówno doświadczonych wyjadaczy, którzy w już w zamierzchłych czasach, jeszcze przed narodzinami naszej strony, tworzyli zalążek polskiej sceny Total War, jak również zupełnych homo novus, pałających zamiarem sprawdzenia swych sił w bojach z najlepszymi.

Dla zwycięzców (prawdopodobnie pierwszej trójki, choć niewykluczone, że i pozostali gracze nie odejdą z pustymi rękoma) przewidziano atrakcyjne nagrody, fundowane przez zewnętrznych sponsorów. Więcej w tej kwestii będziemy w stanie napisać po Nowym Roku.

Na początek zatem, czujemy się w obowiązku podać kilka linków, ważnych dla wszystkich adeptów rycerskiego rzemiosła w ramach wirtualnej przestrzeni:

Główny wątek
Proponowane zasady – dyskusja
ZAPISY

Wszystkim graczom już teraz życzymy powodzenia i zapraszamy do śledzenia ustaleń w ww. wątkach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here