Oto wiadomość z cyklu „tak oczywiste jak jutrzejsze podwyżki cen ropy naftowej”. W imieniu studia Infinity Ward na swoim Twitterze wypowiedział się Robert Bowling. Zdradził on, że rzeczywiście firma ma w planach stworzenie mikrododatków do Modern Warfare 2 (szok!). Zobaczymy je jednak dopiero na wiosnę przyszłego roku.

Zaskoczeni? My tak. Chcielibyśmy wiedzieć dlaczego tak długo będziemy czekali na pierwsze mikrododatki, ale boimy się spytać. Strach wywołuje w nas myśl, że nawet niewielki mikrododatek może zaoferować więcej zabawy niż kampania single player z Modern Warfare 2.

Odrobinę sobie żartujemy oczywiście. Nie zmienia to jednak faktu, że przygoda dla samotnego gracza jest w dziele Infinity Ward strasznie krótka. Być może zostanie ona w jakiś sposób rozwinięta dzięki DLC. Póki co niestety nie wiemy co konkretnie szykuje dla nas firma Bowlinga, choć na ten tematy plotkowaliśmy już kilka dni temu.

Jeśli wy macie jakieś pomysły związane z mikrododatkami do Modern Warfare 2, to wymieńcie je pod treścią tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. SPOILERJa poproszę dodatek, który pozostawi przy życiu więcej niż dwóch bohaterów, w których wcielamy się w kampanii. . . ;fKONIEC SPOILERA

    • No to ‚dojenia’ ciag dalszy. . . .

      Jak ktoś chce, to kupi – jak nie, to nie. Nikt tu nikogo nie zmusza. Ja póki co kupna MW2 nie żałuję i już ustawiam się w kolejce po DLC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here