Wczoraj opisywaliśmy jak pobrać z Internetu i nagrać na płytę wersję demonstracyjną Guitar Hero III. Kto tego nie zrobil zaoszczędził jedną płytę. Dziś demo tej gry wylądowało na Xbox Live. Jest to ta sama wersja demonstracyjna, którą opisywaliśmy. Znajdziecie w niej pięć utworów muzycznych, dzięki którym sprawdzicie jak idzie wam gra na gitarze. Tytuł ten sprawdzicie po pobraniu 544 MB danych.

Obok „Bohatera Gitary” na usłudze sieciowej Microsoftu pojawiła się nowa wersja demonstracyjna Eternal Sonata. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani do inwestowania w ten tytuł, to być może demo pozwoli wam podjąć ostateczną decyzję.

Najciekawiej z całej trójki naszym zdaniem zapowiada się jednak kolejna część Need for Speed o podtytule ProStreet. Wersja demonstracyjna tej gry również pojawiła się na Xbox Live. Zagracie w nią jeśli pobierzecie 654MB danych. Niestety w informacji na jej temat nie pojawiły się żadne dane dotyczące tego, co w niej znajdziemy. Będziecie więc musieli sprawdzić to na własną rękę. Jak zwykle przy takich okazjach zachęcamy was do dzielenia się opinią na temat „wersji testowych” poszczególnych tytułów. Pograjcie i dajcie nam znać co o nich myślicie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. W takich momentach zastanawiam sie dlaczego jeszcze nikt nit wymyslil remote desktop’a dla konsol (PC – konsola, PSP sie nei liczy :P) – byloby tak milo zaczac sciagac te dema jeszcze bedac w pracy 🙂

  2. Eternal Sonata bardzo sympatyczna, choc to raczej typowy japonski RPG, a do tego watek z Chopinem moze byc troche dla ns kontrowersyjny. 😉 Graficznie super. W demo NFS dwie rozne trasy z roznych trybow gry i dwa auta. Troche malo, ale gra za chwile bedzie w sklepach wiec sie nie popisali. IMO bedzie hit, mimo ze diametralnie rozni sie od poprzednikow.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here