Przed wami pierwsze grafiki z trzeciego Mortyra. Czy ta polska produkcja ma szansę „powalczyć” na Zachodzie? Rzućcie okiem na pierwsze screenshoty i wstępnie oceńcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Drodzy rodacy nie robcie wstydu. Rozumiem ze trzeba trenowac <uczyc sie> , ale to co pokazuija tworcy tej gry na starym silniku od chrome’a wola o pomste.

  2. Skwituję to jednym słowem- DNO!Jak można w 2007 roku stworzyć grę brzydszą niż druga część Call of Duty?! To skandal! Mirage kpi sobie z graczy i krytyków- ich poprzednie, niesławne produkcje zostały za przeproszeniem „zjechane” przez większość osób które w nie grały. Składam „wyrazy uznania”, za to że panowie odpowiedzialni za poprzednie części Mortyra nadal mają siłę grzebać się w tym błotsku. . . Przecież nawet brudny pieniądz nie śmierdzi!

  3. W Polsce jest popyt na niskobudżetowe krótkie gry –> Jak widać City Interactive odnalazło się w takie Polsce. . . Szkoda. Wielka szkoda – Mortyr 1 był bardzo dobry (skończyłem go dwa razy ^^).

  4. Droga ekipo, troche powagi, co wy myślicie że w tą gre będą grać niewidomi, ludzie na jakim w świecie żyjecie żeby takie. . . ochłapy nam serwować. Wstyd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here