Sprzedaż Motorstorm: Pacific Rift przekroczyła magiczną barierę miliona kopii. Taką informację na łamach serwisu GamesIndustry.biz, podał do publicznej wiadomości przedstawiciel Sony pan Michael Denny. Trzeba przyznać, że jest to niezły wynik ponieważ najnowsze dzieło Evolution Studios trafiło do sklepów w bardzo gorącym okresie i debiutowało dopiero na 29 miejscu listy przebojów w Zjednoczonym Królestwie. Ciekawe jak całą tę sprawę skomentuje SackBoy, którego LittleBigPlanet miało być wielkim hitem, a do tej pory sprzedaje się słabiej niż druga część wyścigów Evolution Studios. Mimo złośliwości twórcom gry i firmie Sony gratulujemy sukcesu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. MS PD, podobnie jak część pierwsza to genialne gry, a LBP?. . . ja od początku nie wróźyłem tej grze sukcesu. Może trafić do jakiegoś grona wyznawców, bo w swojej kategorii napewno jest fajna, ale pewnie podobnie jak dla mnie i dla wielu innych mogłoby jej wogóle nie być.

 2. mcg–> Co ty gadasz człowieku? Little Big planet to jedna z najlepszych gier w jakie miałem okazję zagrać! Takiego tytułu jeszcze nie było czego możemy tylko żałować. Ta gra jest po prostu magiczna! Ludzie dostają świetny produkt i jeszcze narzekają. Nie wróżyłeś tej grze sukcesu? To mam dla Ciebie złą wiadomość, bo SackBoy’e rozeszły się prawie do 1 mln graczy.

  • Nie wróżyłeś tej grze sukcesu? To mam dla Ciebie złą wiadomość, bo SackBoy’e rozeszły się prawie do 1 mln graczy.

   ciekawe czy wiliczaja w to gry które poszły w zestawie z ps3 🙂

   • ciekawe czy wiliczaja w to gry które poszły w zestawie z ps3 🙂

    a to ma jakieś znaczenie? Jest parę innych zestawów lub sama konsola. Jeżeli ktoś kupił zestaw to widocznie uznał, że warto mieć PS3 z tą właśnie grą.

 3. hehehhe ja widzialem w media markt nowosc PS3 w cenie 1299pln z grą RESISTANCE 2 :D:D:D niezle niezle , mozna powiedziec ze tani bundlepacki , reasumujac cene gry ok 180pln dostajemy konsole w cenie 1100pln:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here