Zaczniemy jednak od opisywanego przez nas kilka dni temu dodatku i łatki. Udostępniono je użytkownikom PS3 w zeszły piątek. Nas jednak tak pochłonęły newsy dotyczące Grand Theft Auto IV, że przeoczyliśmy ich pojawienie się na Playstation Network. Prędko nadrabiamy więc to małe opóźnienie. Tak jak pisaliśmy z internetowego sklepu Sony możecie pobrać łatkę dodającą między innymi możliwość kierowania smokami w grze Lair za pomocą „analogów”. Patch dodaje też wsparcie dla wibracji w padzie Dualshock 3. Ten dodatek ściągniemy za zupełną darmochę. Zapłacić musimy jedynie za dwa smoki, o których kilka słów napisaliśmy w innej części Valhalli.

Electronic Arts informuje natomiast, że już za trzy dni na usłudze sieciowej Sony i Microsoftu (dopiero w maju w Europie) zobaczymy cztery nowe mapy do Army of Two. Wszystkie będą wzorowane na „torach przeszkód” jakie na pamięć znają prawdziwi żołnierze. Niestety mikrododatek będzie dość drogi. Za te kilka nowych plansz zapłacić mamy aż 7,50$, co łatwo przeliczyć na złotówki. Troszkę drogo, ale może dla fanów gry nie będzie to przeszkoda nie do przejścia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jest demo gry LAIR na PSS Hong Kong. Zajmuje 1919 MB, zawiera sterowanie analogami (moim zdaniem niepotrzebne) wspiera tez wibracje. Sama rejestracja na PSS Hong Kong jest po angielsku tak wiec bez obaw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here