Electronic Arts chwali się grafikami z nowego NFSa. My tymczasem zastanawiamy się czy gra rzeczywiście jest tak śliczna czy wyczuwamy tu ślady magicznego Photoshopa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. W sumie to czemu nie miało by to tak wyglądac? Elektronicy potrafią przecież robic ładne giery, a np. 4 screen wygląda całkiem realnie.

  2. Czy rzeczywiście myślicie że upadli tak nisko żeby edytować screeny swojej własnej gry w Photoshopie?

  3. Podrasowane czy nie i tak mi się nie podoba. Graficznie jednak bardziej przemawiały do mnie poprzednie części. No już według mnie nawet Carboon miał ładniejsze grafiki. Chociaż może ładniejsze to złe słowo. Raczej bardziej pasujące mi klimatem.

  4. Podejrzewam, ze to screeny ze stacji roboczej a nie z konsoli. Takiego AA przy takim natezeniu detali zadna obecna konsola nie zdzierzy.

  5. Panowie, najlepiej jakby „Elektronicy podali jaki oddział szykuje nam nowego NfS’a i wszystko byłoby jasne. Jeśli jest to początek prac nad tytułem to na bank jest jakiś g*****y fake!Jeśli zaś za grę odpowiadają chłopaki z Crierion to gra rzeczywiście może tak będzie wyglądać. Jednak znając podejście EA, to NfS dalej będzie wyścigiem arcade dla małolatów śliniących się na widok nowych zderzaków do fury.

  6. wreszcie nastał dzień. . . mam juz dość tych wieczorków, wschodów słońca i nocy. . . wreszcie zrezygnowali z rozmycia obrazu. . . fajnie by bylo jak by zrezygnowali tez z tego wszechobecnego karbonu bo to tez juz nudne. . . mam nadzieje ze dodadzą wreszcie jakieś zniszczenia tez. . . . . ale obawiam sie ze w EA po prostu lubią samochody zawsze błyszczące sie jak psu jaja zeby bylo widać jak sie napocili przy odbiciach na masce. . :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here