W zalewie nowych zwiastunów, które pojawiły się na targach E3 w Los Angeles wybieramy dla was (oczywiście baaardzo subiektywnie) te, które nam podobały się najbardziej. Zaczynamy od Batman: Arkham City. Bardzo liczymy, że kontynuacja Arkham Asylum będzie równie dobra co oryginał. Co jeszcze? Bardzo klimatyczne wideo promujące Assassin’s Creed: Revelations. Nie można nie wspomnieć o nowym Hitmanie oraz Resistance 3.

Na deser rodzimy akcent z zombiakami w roli głównej, czyli Dead Island o Techlandu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawi mnie ten nowy Hitman, ale na filmiku wyglada raczej jak Jason Statham, czyli festyniarski killer kumite style madafaka. Malo to taktycznie wyglada. Co do Dead Island to kazdy nowy material mnie coraz bardziej zniecheca do tej pozycji. A reszta pozycji w ogole mnie nie interesuje.

  2. Hitman no jetem zainteresowany, jeszcze kiedyś zanim film wyszedł, to do roli samego hitmana pasowała mi właśnie Statham, myślę, że on by najbardziej pasował 😉

  3. Napisałem już kilka komentarzy na Valhalli ale nie przywitałem się oficjalnie. Dlatego też Witam Wszystkich, którzy tworzą ten niepowtarzalny serwis:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here