W tym tygodniu mija dokładnie piętnaście lat odkąd Sony Computer Entertainment Japan pokazało światu cudo nazwane Playstation. Maszyna szybko stała się w wielu kręgach synonimem elektronicznej rozrywki, a miliony graczy spędziły przy niej niepoliczalną liczbę godzin. Oczywiście świetnie się bawiąc. Z okazji urodzin konsoli japoński oddział Sony otworzył specjalną stronę internetową, na której znajdziemy najważniejsze wydarzenia ze świata Playstation.

Korki od szampana w tym tygodniu nie strzelają jednak tylko i wyłącznie w siedzibie Sony. Urodziny tort zjedli też przedstawiciele studia id Software. W ich przypadku urodziny – dziesiąte – obchodził Quake 3 Arena.

Valhalla życzy oczywiście jubilatom wszystkiego co najlepsze, dziękując za setki godzin zabawy, które nam zaoferowali. W ramach urodzinowej niespodzianki przygotowaliśmy parę krótkich klipów. Jak zawsze znajdziecie je pod treścią tego newsa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. PlayStation i Quake to wieelkie marki :DA Ci fragowcy w filmie Virtuosity to po prostu „amazing”! Te fragi. . . Zaskakują precyzją, wręcz niemożliwością 😀 Pięknie zmontowany film (i towarzysząca w niej muzyka).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here