Pamiętacie jak jakiś czas temu dociekliwi internauci wyszperali tam wpis dotyczący nowej „myszki” do Nintendo DS? Pisaliśmy o tym parę tygodni temu. Tym razem znów odkryto zgłoszenia Nintendo, z których większość brzmi dość enigmatycznie. Firma zarejestrowała znak handlowy a w zasadzie znaki takie jak: „Mii Contest Channel”, który wydaje się dość oczywisty. Cała reszta zbyt wiele już nam jednak nie mówi. Rzućcie okiem na te nazwy „Nintendo Magic”, „Mii Audition”, „Wii Handle” i „Wii Body Controler”. Odnowiono także prawa do posługiwania się marką Pikmin.

Teraz możecie już zgadywać jakie akcesoria do Nintendo Wii pojawią się w najbliższym czasie na rynku. Nas oczywiście cieszy wielka aktywność japońskiej firmy, ale odrobinę obawiamy się tego, że Wii stanie się takim robotem kuchennym. Każdy kto będzie się chciał nim bawić, będzie musiał dokupić i przyłączać/odłączać dziesięć różnych przystawek. Czekamy też na „Wii Mind Controler” – w końcu powiedzielibyśmy jak nasi amerykańscy koledzy „he he he cool”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Wii i tak niekupie , ale glupio by raczej było gdybym musiał co pół roku dokupywać nowe rzeczy ;] . Nieważne co się zmieni , ważne żeby nadal tworzyli nowe części Maria ! 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here