Pamiętacie jeszcze telefon Nokia N-Gage? Tak, te pokraczne „muszelki”, które do gier się nie nadawały a kiedy próbowaliśmy z nich dzwonić robiliśmy z siebie błaznów. Ich producent wyciągnął wnioski z komercyjnej porażki urządzenia i tym razem postanowił uruchomić usługę internetową (?) o tej samej nazwie. Po wielu opóźnieniach możemy oficjalnie donieść, że N-Gage została uruchomiona. Na temat startu usługi kilka słów napisano na jej oficjalnym blogu. Jeśli więc posiadacie któryś z tych modeli telefonów Nokii – N81, N82 albo N95 – to już teraz powinniście móc wypróbować w akcji nowe pomysły Finów. Do dyspozycji graczy oddano tytuły Gameloftu oraz Electronic Arts. W niedalekiej przyszłości, o ile usługa nie padnie zanim się rozkręci, zobaczymy na niej tytuły z innych stajni. Ktoś z was zamierza sprawdzić to, co przygotowała dla nas Nokia?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Nokia leci w kulki z n-gage. Platforma zabugowana, telefony zabugowane szkoda gadać. Flagowy produkt ngage n81 ma żenujący błąd „sound delay”, a nowego firmware nie widać ani nie slychać. . . n95 8GB wspaniały telefon do grania gdyby nie jeden prosty fakt, nie można mapować multimedialnych przycisków w innych aplikacjach, co uniemożliwia . . . granie 😀 Jednym słowem nokia strzela sobie sama w kolano. . . Szkoda wielka szkoda.

  2. Z własnych doświadczeń o Nokii. Jak to jest że tak duży producent robi niezgrosze telefony i jednocześnie pozwala na niedoróbki koncepcyjcne. Dlaczego po wyjęciu baterii w większości Nokii wyparowują ustawienia daty i zegara? Dlaczego taki zapomniany Siemens trzyma ustawienia przez kilka minut po wyjęciu bateriii włożeniu jej z powrotem na miejsce? Dlaczego telefon Siemensa mógł mnie (jakże zdziwionego)obudzić swoim budzikiem, skoro kiedy szedłem spać miał wyczerpaną baterię, a niechciało mi się go ładować ani uruchamiać? I chyba najważniejsze, dlaczego w telefonach Nokii zawsze mam wrażenie, że rozkład opcji menu projektował antyintuicyjny idiota?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here