Przed wami kilka artworków z trzeciej odsłony Diablo. Ostatnio wiele osób twierdziło, że nowy tytuł Blizzarda jest zbyt „cukierkowy”. Czy poniższe fotki trzymają klimat poprzednich części gry? Oceńcie sami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Wszystko to juz bylo od kilkunastu dni dostepne na Blizzard. com

    Zdaje się, że kilkanaście dni temu nikt poza pracownikami Blizzard nie wiedział jeszcze, że Diablo III zostanie zapowiedziane 😉 Gratuluję dobrych układów z producentami gier.

  2. Nom katmay widocznie masz „slabe kontakty” jesli od kilku dni nie wiedziales ze wyjdzie diablo 3 w dodatku ze te screeny sa dostepne na blizzard prawie od poczatku. Wystarczy wejsc na http://www.blizard. com w zakladke Diablo III potem juz tylko na skroty w media i artwork. Nom ale ze zaspales to juz nie moja wina.

  3. Ani nie widzisz kto jest autorem aktualizacji, ani nie rozumiesz o co chodzi w moim wpisie. Śmiem więc podejrzewać, że jeśli ktoś śpi bądź zaspał to jesteś to Ty. Gratuluję Ci również wiedzy. Ja się jedynie domyślałem, że może chodzić o Diablo III (kolega Stańczyk to nawet plotkował na jego temat – widać chłop też coś wiedział). Jeśli mogę Cię prosić, to powiedz mi jaką grę MMO zapowie Zamieć na Blizzconie. Na pewno wiesz to od kilku dni, a sądzę, że taka informacja zaciekawi wielu czytelników V.

  4. na stronie Blizz jest 6 stron artworków i od kilku (nie kilkunastu) są sukcesywnie dodawane co kilka dni ( a nie od kilkunastu) 😉 po prostu blizzard wrzuca jak leci nie podając daty aktualizacji). Ostatnio pojawiło się kilka nowych, a jako że ich nie wrzucaliśmy no to wrzuciliśmy. Ton niektórych wypowiedzi setnie mnie ubawił. To tak na marginesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here