[INFORMACJA PRASOWA] Steelpad QcK Heavy to najnowsza perełka wśród Steelpadów – jest udoskonaloną wersją popularnej podkładki QcK+, a jego głównym atutem jest grubość zwiększona do 6mm. Choć może się to wydawać niemożliwe, każdy milimetr grubości pada to dla gracza spora różnica – m.in. zwiększona wygoda użytkowania. Jak bardzo jest to istotne, świadczy fakt, iż na tego typu potrzebę zgodnie wskazywali gracze najlepszych teamów z całego świata.

QcK Heavy to niepozorny materiałowy prostokąt o rozmiarach 450mm szerokości, 400mm długości oraz 6mm grubości. Spory milimetraż w połączeniu ze zwiększoną grubością tworzy pad wręcz idealny do wielu godzin grania lub po prostu standardowego korzystania z komputera. Specjalny materiał na powierzchni zapewnia doskonałą precyzję, zaś porządne wykonanie – wytrzymałość.

Jeśli jest jeszcze ktoś, na kim nie robi to wrażenia, to warto byłoby wspomnieć, że z produktów firmy Steel Series korzystają takie klany jak SK-Gaming, MouseSports, Team 3D oraz najlepszy w Polsce – Pentagram-Gshock.

Strona producenta

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułResident Wiivil
Następny artykułBioshock straszy

7 KOMENTARZE

  1. hmmm. . . ciekawe ile kosztuje to cudo 🙂 jeśli mam dać za podkładkę ~50 zł to ja podziekuje już wolę po czole jeździć :). Ale co fakt to racja porządna podkładka by sie przydała na zmęczone nadgarstki.

  2. jak sie ma dobra myszke, a do grania trzeba, to podkladka moze byc byle co. . ja mam mx500 i darmowa podkladke z home.pl i swietnie sie spisuje 😛

  3. Jak tak czytam co wypisujecie to mi się autoamtycznie usta w banan skrzywiają :)Rzeczywiście – biurko to to samo co dobra podkładka :-DSami siebie posłuchajcie :)) Zresztą nie winię Was, bo podkładka jest skierowana do hardcorowych graczy, a nie do pasjansowców 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here