Jak wiadomo wszystkie liczące się multiklany posiadają efektowną wizytówkę w postaci serwisu, z którego możemy się dowiedzieć o wszystkich osiągnięciach drużyny. Taką wizytówkę zaprezentował Team Delta, który oficjalnie uruchomił nową wersję serwisu, na którym możemy przeczytać o transferach, ostatnio rozegranych meczach czy decyzjach zarządu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia strony team-delta.pl.

„Przez pewien okres czasu organizacja Team Delta pozostawała bez własnej strony internetowej. Stało się tak na skutek zakończenia współpracy z firmą, która do tej pory zapewniała hosting naszej strony a przy okazji była także właścicielem jej kodu. W dniu wczorajszym uruchomiliśmy tymczasową stronę Team Delta. Równolegle będziemy prowadzić prace nad stworzeniem od podstaw docelowej strony naszej organizacji, angażując w to odpowiednie środki finansowe. Za przerwę „w nadawaniu” przepraszam wszystkich naszych fanów i ponownie zapraszam na www.team-delta.pl” powiedział główny menadżer Teamu Delta Bogdan Skorupka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Strona podoba mi sie, jedynie te skroty newsow na glownej stronie bym poszerzyl, jak to ma miejsce po kliknieciu na nie. A strona Pentosow nadal sie wiesza ;/ Zarzad najlepszego klanu cs’a powinien popracowac nad stabilnoscia swojej wizytowki na swiecie.

  2. Osobiście pozytywnie oceniam stronę Teamu Delta. Jeśli chodzi o PGS to faktycznie informatycy muszą popracować nad jej kodem poza tym organizacja tej rangi musi pomyśleć już o stronie anglojęzycznej.

  3. human – nie chodzi o stabilność, z tego co wiem zwyczajnie server nie wyrabia. Z taka renoma i odwiedzalnoscia ich strona powinna nie tylko lepiej dzialac, ale przede wszystkim o wiele lepiej wygladac bo obenie jest kiepsciucho. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here