Jak nowe-stare DS-y się prezentują, można zobaczyć na oficjalnej stronie Nintendo. Ci, którzy już narobili sobie nadziei, iż położą swoje ręce na Metallic Rose'ie, bądź Gloss Silverze, mogą powoli odkładać fundusze na bilet lotniczy do Tokio. Niestety, w trzecim świecie zwanym Europą będziemy zmuszeni do zadowolenia się dotychczas dostępną paletą barw nintendowskich konsolek – żadne nowości dla Starego Kontynentu nie są szykowane.

Oczywiście firma z Kioto nie mogła nie wykorzystać dobrej okazji do pochwalenia się swoimi wynikami. Tym razem chodziło o roz(g)rywkę on-line, regularnie użytkowaną przez wielu posiadaczy DS-ów. Jeśli wierzyć Nintendo, to przeszło 5 milionów osób na świecie bawi się Wi-Fi. Udało im się rozegrać ponad 200 milionów sesji w Animal Crossing: Wild World. Podobny wynik osiągnęły: Mario Kart, Pokemon Pearl oraz Pokemon Diamond.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tłumaczenie arta:”W zwiazku z tym iz klienci nintendo w Europie sa normalni i nie kupuja nowej konsoli tylko dlatego zeby w poniedzialki moc grac na rozowym DS, co jest czestą praktyka w Japonii, nowe kolory nie beda dostepne w Europie. „Jaja sobie robia z tymi kolorami . . .

  2. Teraz wiadomo jak nas się traktuje „Co na zachód od Japonii to nie warte uwagi”. Polska a to tam gdzie pracują za michę ryżu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here