Garść nowych zdjęć z Burning Crusade, rozszerzenia do World of Warcraft. Być może zbyt wiele z nich się nie dowiecie, ale za to wyglądają ładnie. Czekamy dalej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFrontlines pokazuje
Następny artykułFisher wychodzi z cienia

2 KOMENTARZE

  1. Przepraszam, ale co tu wygląda ładnie? Kanciaste drzewa? Bezkresne zielone pola pokryte jakąś siatką? Ten chory bajkowy klimat? Lubię takie klimaty, ale klimacik WoW WYBITNIE nie przypadł mi do gustu. . . Tak samo jak gra – po osiągnięciu 60lvl człowiek nie ma co robić – a doczołgiwanie się do tego levelu IMO do najprzyjemniejszych nie należy. Nie wiem co ludzie widzą w tej grze. . . Jest wiele ciekawszych mmorpgów na rynku :), a i nadchodząca konkurencja wygląda BARDZO zachęcająco. Popatrzcie sobie na Dranei. Co oni z nimi zrobili? Wtedy (Warcraft 3) były to wręcz obrzydliwe stworzenia żyjące samotnie na pustkowiach, a teraz? Miłe, puchate, niebieskie misie. Które – jak widać, przystosowały się (i to jak!) do pięknych, zielonych i obrzydliwie pięknych terenów Loarderonu. . . Blood Elves straciły za to swoją *piękność*, rozumiem. . . Taki był zamysł Blizzarda. Jest to fabularnie usprawiedliwione, jednak. . . Jednak rasa ta straciła swój dom, swoją dumę. . . Co jej pozostało? Walka u boku hordy? Chcą dołączyć do swych braci i Ilidana? Może to i szczytny cel, jednak. . . Nie odpowiada mi to ;p Może jestem uprzedzony? =PTak więc nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do dodatku. Wszystkie zapki mówią, że będzie to rozszerzenie istniejących już *featuresów*, a one – jak wspomniałem wcześniej wybitnie mi nie podlazły. Kocham za to Guild Wars. . . No i Everquest’a 2 – jego klimat, niezłą grafikę i możliwości rozwoju. . . Tak. . . Wszystko na przeciw ABC – Pewnemu czasopismu który myśli odwrotnie :). No cóż. . . Są gusta i guściki. A raczej koperty i małe koperty 😉 (OMG – tylko nie do *schwytane w sieci !).

  2. Dokładnie gusta i guściki, Krwawe Elfy dołączyły do Hordy, ponieważ Alliance wolałoby im uszy powyrkęcać niż ich przyjąć, a to, że Draenei będą szamanami, a Blood Elfs paladynami mam w nosie, gram w Hordzie, a Blood Elfami zagram jako hunter i Mag. A to, że nie ma co robić po osiągnięciu 60 lvl jest prawdą, ale tylko jeżeli grałeś na realmach typu Normal lub RP. Na RPPvP i PvP gra się nie kończy! zwłaszcza po łatce 1. 12. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here