Stratedzy koniecznie muszą zajrzeć do naszej odświeżonej galerii z Medieval II: Total War Kingdoms. Nowe grafiki prezentują się bardzo dobrze. Marzyliście o grze mieszkańcami Nowego Świata? Spójrzcie jak prezentują się w grze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Cóż można napisać, gra-marzenie. Jak zawsze seria Total War zachwyca, może nie każdego, gdyż jak to ktoś już stwierdził od Shoguna gra za wielkich zmian technicznych nie przeszła, zauważamy tylko zmiany wizualne, ocena ta jest po części prawdziwa, ale cóż, nie wyobrażam sobie gry Medieval II: Total War w innej postaci niż teraźniejsza, dlatego też z utęsknieniem czekam na premierę dodatku która nastąpi (o ile można wierzyć różnym źródłom) po wakacjach. Komentując oprawę wizualną, naprawdę muszę stwierdzić, że powala. Sam grając w część podstawową nie mogę przestać się zachwycać zbliżeniami na postacie żołnierzy walczących lub szarżujących na wroga. Mimo tego, że grafika nie jest najważniejszą częścią w tej grze, śmiem twierdzić, że odgrywa tutaj ważną rolę.

  2. Medieval 2 Total War Był świetnym rtsem, w którym było wiele fajnych rozwiązań Np. dyplomacja itp. Jest mocno rozbudowany i trochę złożony, ale można się połapać. Dodatek oby coś wniósł nowego tym bardziej żeby nie popsuł dobrego mienia podstawy. Jeśli szukasz dobrego rtsa oto właśnie on Medieval II Total War Kingdoms.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here