Serwis GamesIndustry Biz donosi, że japońska firma prawdopodobnie uraczy nas nowym zestawem Playstation 3 + dwie gry. W jego skład miałaby wejść sama konsola oraz tytuły Heavenly Sword i F1 Championship Edition, które zastąpić mają wysłużone w bojach Motorstorm oraz Resistance: Fall of Man. Czemu nie Lair, czeeeemu? Ach już wiemy, krąży plotka, że jest on przeraźliwie słaby.

Wypada więc pogratulować Sony podjęcia mądrej decyzji. Na slashera z piękną, rudą bohaterką ostrzymy sobie ząbki. Bolidami też byśmy pośmigali. Jeśli plotka okaże się prawdziwa to w ręce fanów trafi zapewne dość pokaźna liczba sensownie zapowiadających się zestawów. Kto ma odłożone pieniądze na zakup konsoli niech wstrzyma się z nim do czasu potwierdzenia lub zdementowania tej informacji.

Prawie zapomnieliśmy – w pudełku znajdziemy konsolę z dyskiem 60GB i dwa kontrolery SixAxis. Materiał ten powstał w oparciu o tajemniczą fotografię, którą znaleziono gdzieś w odmętach world wide web. Na nią powołuje się GamesIndustry Biz.

Aktualizacja: Serwis GamesIndustry Biz donosi, że ten zestaw przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla rynku francuskiego. Według przedstawicieli Sony będzie on sprzedawany tylko i wyłącznie w tym kraju.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ja wolałbym jednak obniżkę ceny:)No i nie ukrywam, że mój entuzjazm odnośnie HS nieco opadł po tym jak zachodnie serwisy oceniły grę. Liczyłem na prawdziego system sellera, a wyszła dobra/b. dobra gra z pieknymi filmikami.

  2. w koncu jest i tak nareszcie w co pograc na ps3. lair mimo ze slaby, to jest, hs napewno daje maaase frajdy, warhawk jest w deche. moze wszystko sie powoli rzeczywiscie rozkreci?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here