Materiał do którego link znajdziecie na końcu tekstu (Ecology of Bioshock) dostępny jest oczywiście w wysokiej rozdzielczości. Choć jeszcze nie zdążyliśmy go obejrzeć to z tego, co udało nam się wywnioskować, pokazuje on zależności między poszczególnymi mieszkańcami Rapture. Nie będziemy was specjalnie zachęcać do pobierania tego filmu. Nawet bez naszych sugestii tytuł ten jest zapewne na liście „muszę go mieć” u większości z was. Oglądajcie. Komentujcie.

Ecology of Bioshock – materiał filmowy

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Widzial ktos pierwsze recenzje tej gry? W szoku. Redaktorzy zarzekaja sie, ze gra jest grubego kalibru przełomem a oceny nie schodza ponizej 95% (jedno pismo dalo 100%). Spodziewalem sie, ze gra bedzie przyjemna, ale czegos takiego sie nie spodziewalem.

  2. Rzeczywiście pierwsze recenzje są zaskakujące! Po gameplayu była to dla mnie kolejna sieczka z masą potworów do eksterminacji! Zobaczymy zatem co to jest naprawdę!

  3. Po tym co widziałem na filmikach i w jaki sposób mówią o grze sami twórcy wnioskuje ze jest to głupawy shooter w którym największą innowacją jest możliwość zabicia na wiele sposobów. . przez podpalenie/ zamrożenie/ porażenie prądem/ zastrzelenie. . . . stylistyka nie podoba mi sie w ogóle, generalnie wyshaderowana bzdura.

  4. Ten tytuł jest niszowy (sierowany do harcore’owców), dlatego napewno nie odniesie sukcesu komercyjnego. Wystarczy spojżeć na sprzedarz okami lub shawdow of colossus albo nawet ico . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here