Posiadacze Playstation 3 mają dwie świetne części Motorstorm. Mogą też zagrać w multiplatformowego Pure’a. Dlatego FUEL będzie musiał mieć w sobie coś naprawdę wyjątkowego aby przekonać do siebie graczy. Według twórców – panów z Codemasters – siłą FUEL mają być wielkie, otwarte przestrzenie. Udostępnione będzie około 5 tysięcy mi kwadratowych,a więc nie obędzie się bez pomocy technologii. Tu w sukurs naszym zawodnikom przychodzi niezawodny GPS. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tej ciekawej produkcji.

Co ciekawe FUEL posiada całkiem przyzwoitą fabułę. Akcja gry przenosi nas do niedalekiej przyszłości, świata, gdzie środowisko naturalne zostało zdewastowanego przez człowieka. Efekt cieplarniany sprawił, że nasz świat zmienił się nie do poznania. A najważniejszym surowcem i największym obiektem pożądania jest tytułowe paliwo.

FUEL pojawi się na sklepowych półkach 26 maja (USA), a trzy dni później trafi do Europy. Gra zadebiutować ma na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3.

Zapraszamy także do naszej wczorajszej galerii tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Troche przypomina mi dawna ich produkcje Insane na PC, tyle, ze w Insane jest o niebo lepszy model jazdy; bardziej realistyczny. Tutaj pojazdy wydaje sie jakby plywaly. Mogliby zrobic sequel tej gry, bo to chyba ich najlepszy tytul w jaki gralem i generalnie nawet przereklamowany Colin MCR mu nie dorasta. No nic, zagramy, zobaczmy ;-).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here