Jedno trzeba twórcom serii Killzone przyznać. Robią naprawdę świetne zwiastuny. Chyba pamiętacie jeszcze słynny materiał wideo, któremu klimatu nadał „The Flower Duet” z opery Lakme Leo Delibesa? Nie inaczej jest w tym przypadku. Poniżej możecie obejrzeć „Story trailer”, który odrobinę przybliży wam fabułę trzeciej odsłony KZ. Obrazom towarzyszy cudowna muzyka „Calamity” stworzona przez Two Steps From Hell – firmę ze słonecznej Kalifornii zajmującą się na co dzień produkcją muzyki do trailerów filmowych. TSFH ma na swoim koncie między innymi zwiastuny takich hollywoodzkich gigantów jak: Harry Potter, Kroniki Narni, Mroczny Rycerz i wiele innych.

Two Steps From Hell ma na swoim koncie także trailery Mass Effect 2. No, a teraz już oglądajcie!

Zapraszamy także do obejrzenia prawie 30 minutowego materiału z samej rozgrywki Killzone 3. Gra pojawić się ma w sprzedaży już w przyszłym miesiącu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Już znam fabułę tej gry. Jest podkomendny Hitlera czyli ten siwy, wygadany co to prowadzi armie Helghan. Jest nasz Adnrij Szevczenko, który ma bardziej ludzkie oblicze niźli w dwójce i jego szalona, wzorowana na GeoW ekipa badassów. I mamy jedną bitwę, drugą, poźniej super akcje z mechami i takie tam adrenalinopodbijacze, a na końcu gry przy przeważającej przewadze wojsk Szewczenki siwus sprzeciwia się hitlerowi i go bije w twarz co jest synonimem rychłego upadku ich państwa/organizacji czy kim oni tam są. Gra się kończy wielkim zwycięstwem sił koalicji, zły pokonany i albo dadzą furtunię do czwórki albo zamkną definitywnie tą opowieść Szewy. Ale trailer bomba. Muzyka mi sie podobała. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here