Dosłownie kilkanaście godzin temu studio Rockstar podało oficjalną datę premiery tytułowej produkcji jednocześnie zapowiadając nadejście nowego materiału filmowego. Mieliśmy go zobaczyć dopiero na początku grudnia. Na nieszczęście Gwiazdy Rocka klip wyciekł do sieci skąd przedstawiciele firmy próbowali go usunąć. W 90% przypadków ta sztuka im się udała. Nam udało się jednak odszukać miejsce, w którym wciąż możemy go obejrzeć. Radzimy się jednak spieszyć – za chwilę może go już tam nie być. Mniej niecierpliwi mogą oczywiście zaczekać do grudnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo fajnie to wygląda. Bardzo filmowo. I wygląda na to, że będzie to dosyć poważna gra. Ja czekam na tę grę. Na pewno nie jest to mój must have, ale zagram na pewno najwyżej jakiś czas po premierze.

  2. dla mnie must have jak najbardziej, na podstawie tego co dotychczas wiadomo – gra idealna. Wciąż za mało się pojawia dobrych gier w westernowych klimatach dlatego bardzo liczę, że ten tytuł spełni wszelkie oczekiwania. Szkoda tylko, że trzeba czekać prawie do maja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here