Ostatnio wspominaliśmy o „poważnej” grze obsługującej kontroler Kinect, która ma pojawić się w sprzedaży już w listopadzie. Gra-horror Rise of Nightmares na tle innych tytułów dostępnych na kontroler ruchowy Microsoftu jawi jako powiew świeżości. W końcu ile można czochrać tygrysa i inne zwierzaki nawet jeśli okupują zadem pojazd Masterchiefa z Halo? Wygląda jednak na to, że RoN wcale nie będzie aż taki krwawy i mroczny jak nam się wydaje – australijscy cenzorzy nadali tej grze klasyfikację MA15+, a więc nie zauważyli tam nic co mogłoby zgorszyć nastolatki z krainy kangurów.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun tej produkcji. Materiał utrzymany w konwencji slapstickowej komedii chyba sugeruje, że ten „horror” na Kinecta to raczej mało hmm… poważna sprawa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Wyjdzie kolejny, daremny crap służący do machania rączkami. Kinekt nie nadaje się do wygodnego sterowania bardziej złożonymi grami, dlaczego nikt nie chce tego zauważyć. RoN w najlepszym razie będzie durnym railslasherem. Kijem nie tykać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here