W sieci pojawiło się intro najnowszej produkcji studia Quantic Dream – Heavy Rain. Choć w tym stosunkowo krótkim materiale filmowym w zasadzie nie pokazano niczego konkretnego, to naszym zdaniem klip ten i tak jest zapowiedzią niecodziennej produkcji, w której najważniejszą rzeczą jest niesamowity klimat. Można wręcz powiedzieć, że wylewa się on z każdego piksela tego pliku wideo. Nastrojowa muzyka, niezła praca kamery i świadomość tego, że wkrótce zmierzymy się z mordercą psychopatą składają się na naprawdę niezły obraz. Ten materiał filmowym polecamy wszystkim wielbicielom elektronicznej rozrywki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Buahahaha. . Jaka badziewna grafika!! Dobrze ze ta gra nie wychodzi na Xbox’a. . PS: Juz na PS2 byly lepsze gry [„Black”, „God Of War”, „Killzone”]. .

  2. nadal uważam że gra jest wyłącznie dla tych, co im się Fahrenheit podobał. . . koncepcja gry jest ta sama, jedynie sterowanie znacznie zmienione i chyba bardziej rozbudowane wątki. . . a raczej na pewno. . . w końcu tyle czasu to produkowali ;)A ja stale mam wątpliwości czy opłaca się kupować PS3 wyłącznie dla tej jednej gry. . . czekanie na wersję PC chyba nie ma sensu. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here