Poniżej możecie obejrzeć sobie live stream z konferencji Summer Days od CD Projektu. Konfa ma ruszyć o 21:00. Tak więc czekamy. Tymczasem zapraszamy do naszej recenzji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Co na samej konferencji? Z pewnością sporo o usłudze Good old Games, która odniosła spektakularny sukces. Krążą też ploteczki, że CDP RED zapowie nową grę cRPG nie związaną z marką Wiedźmin. No, ale to tylko dywagacje i przypuszczenia – oglądajcie.

No coś się chyba ciutes spóźniają…

Update: Tak jak sądziliśmy i tak jak kilka miesięcy temu wspominał Kot (fragment poniżej) – Wiedźmin 2 został oficjalnie ogłoszony na konsolę Xbox 360.

CDPR nieśmiało i enigmatycznie bąka, że jest „gotowe do zrobienia konsolowego W2” po pecetowej premierze, ale poza deklaracjami nic z tego na razie nie wynika. Wiewiórki zbierające na mieście ploteczki mówią, że jeśli już to Geralt ma większe szanse pojawić się na X360 niż PS3.

A już jutro patch 1.2 do pecetowego W2.

Poniżej macie też konsolowy zwiastun gry.

Live Video streaming by Ustream

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. chwalą się na światowej konferencji że wydadzą patcha do Wiedźmina 2?? Jezu jak na to co zrobili i jaką dali plamę przy premierze to coś za wesoły jest pan Gop. o ale będą w patchu wszystkie DLC plusik dla nich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here