Tego się po prostu nie spodziewaliśmy! Do tej pory DICE pokazywało raczej materiały z Battlefield 3 PC. Nic w tym dziwnego – gra z pewnością najlepiej będzie prezentować się na blaszakach. Co jednak z posiadaczami konsol, a raczej TEJ konsoli na której nowa gra od EA sprzeda się najlepiej (nie mamy co do tego żadnych wątpliwości). Posiadacze Xboksów 360 już nie muszą spuszczać nosa na kwintę. Poniżej możecie obejrzeć pełny zwiastun niesamowitego materiału wideo zatytułowanego „Operacja Gilotyna” w której dzielni amerykańscy żołnierze biegną sprać tyłki irańskim ajatollahom. To co mogliście tydzień temu było tylko teaserem. Przed wami półtorej minuty wybuchów, szybkiej akcji i tak dalej. A wszystko to jest rozgrywką z wersji… na konsolę Xbox 360. Trzeba przyznać, że gra prezentuje się naprawdę świetnie na konsoli, która jest już w fazie ekhem… menopauzy (nie bijcie fani X’a). My jednak i tak zagramy w wersję na PC, ale cieszymy się, że i na konsoli daje radę.

Ostatnio pisaliśmy także, że BF3 w wersji na X360 zostanie wydany na dwóch płytach DVD. Patrząc na poniższy zwiastun to wcale nas to nie dziwi.

Polecamy także zajrzeć do najnowszej galerii gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Uważajcie z tymi wersjami konsolowymi. BF3 na konsole jest trochę skrojony. Największym bólem jest maksymalna liczba graczy ustawiona na 24 a nie 64. Obcięte są mapy, tzn są mniejsze. Dodatkowo będzie mniej pojazdów (nie mogłem się doczytać ile, bo każdy mówi co innego) i tylko tylko jeden samolot na team. Także jeżeli miałbym wybór, to bez zastanowienia brałbym na PC. Co to za Battlefield z 24 osobami na mapie i w zasadzie bez walk powietrznych. . . :

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here