Pachter uważa, że już w przyszłym roku doczekamy się kolejnej obniżki ceny Playstation 3. Nawet jeśli się jej nie doczekamy, to jego zdaniem takowa powinna zostać wprowadzona. Coś nam w głowie świta, że jeszcze niedawno ten sam człowiek spodziewał się jej do końca tego roku. Zobaczmy jednak co mówi teraz.

Spodziewamy się, że na początku przyszłego roku Sony znajdzie się na pozycji umożliwiającej firmie obniżenie ceny swojej konsoli. Nastąpi to w chwili nadejścia wielkich hitów, takich jak Grand Theft Auto IV i Metal Gear Solid 4” – komentował analityk.

Czy istotnie obniżka nadejdzie? W tej chwili ciężko powiedzieć. Gdybyśmy mieli jednak zaufać przeczuciu to powiedzielibyśmy, że tak. Tym bardziej, że firma z Redmond zaczęła wprowadzać obniżki ceny swojego urządzenia. Póki co obejmują one jedynie USA i Kanadę. Wedle zapowiedzi mają jednak dotrzeć również do Europy. Sony będzie musiał zapewne zacząć działać, gdyż cena ich konsoli przestaje być konkurencyjna kiedy patrzymy na urządzenie ich rywali.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czy obnizy czy nie ludzie musi obnizyc kazdy sprzet tanieje kupujesz teraz Monitor LCD 22” za 1300zł wystarczy pol roku zeby byl na promocji 899 z kompami jeszcze gorzej konsole troche wolniej tracą na cene ale też ida w dol bo w zwiazku z nowymi technologiami koszty produkcji są nizsze

  2. Do noweo roku jeszcze 4,5 miesiaca o obnizke bym sie nie martwil tylkoo to ze jak na moje oko na nowy rok w styczniu na wyprzedazy poswiatecznej Xbox 360 premium nówka ze sklepu bedzie 999zł PS3 hmm moze 1799zł? mysle ze nie nizej

  3. Czy bedzie czy nie, w dużym stopniu bedzie miała wpływ sprzedarz iksa. Można być pewnym obniżki z 80 GB dyskiem która w usa cieszy się popularnością na poziomie xbox core lub PS2, a to dla japończyków powód do głebszej zadumy:-)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here