Z tymi drobnymi to oczywiście żart. Kiedy jednak patrzymy na to ile zarabia nowy boss EA Sports dochodzimy do wniosku, że on operuje zapewne tylko banknotami 100$. Po odejściu z Microsoftu i pojawieniu się u wydawcy giganta Moore otrzymał jednorazowy „bonus” w postaci 1,5 miliona dolarów (minus podatek). Ten należał mu się w ramach „rekompensaty za odejście z Microsoftu i w ramach docenienia przyszłych zasług dla nowej firmy”. Roczne zarobki Petera nie są olbrzymie ponieważ rozliczyć z fiskusem musi się jedynie z 550 tysięcy przyniesionych do domu dolarów. Do tego ma jeszcze szansę otrzymać specjalną premię w wysokości 75%. W tym przypadku nie wiemy jednak czy dotyczy ona miesięcznych czy rocznych zarobków.

Wymienione przed chwilą sumy nie są najważniejszą częścią naszego newsa. Okazuje się, że pan prezes otrzymał 22 miliony dolarów w akcjach Electronic Arts jako kolejną premię powitalną. Liczycie jeszcze te wszystkie pieniądze? My już dawno przestaliśmy bo musieliśmy spojrzeć na portfele, które z wyrzutem patrzą na nas z biurek. Jeśli więc marzy wam się kariera „w branży” to wiecie już do kogo wysyłać aplikację.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Heh. . . a pytamy o oficjalne zarobki ? ;-)) a na poważnie. . . średnia krajowa to taki twór na kiełbasę wyborczą, bo dla „Kowalskiego” najważniejsza jest płaca minimalna 😉

  2. Khm. 22 milionow martwych prezydentow w akcjach? O ja p<ipipipi>. To ja tez chce zostac prezes EA Sports ;] A kij nawet z EA SPORTS, wystarczylaby mi placa szefa Sports Interactive i bym nie narzekal ;]

  3. hm. . . dajcie MI 1 milion zielonych i macie mnie z głowy. . . . na pewien czas :PTeraz mi się będą „martwe prezydenty” śniły. . . jeszcze kaczyńskich wyśnię i zgroza będzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here